Náš oddíl je nejmladším ze všech oddílu, které se nyní scházejí na naší klubovně – „Sedmičce“. Medvíďata jsou určena pro děti předškolního věku, tedy narozené v roce 2006 a školáky prvních i druhých tříd. Jako bonus pro rodiče školáků z Jaroměře odpadá starost s vyzvedáváním svých dětí z družin a jejich následný doprovod - vše po domluvě s rodiči obstarají vedoucí Tomáš Valášek, Jarda Šramar, Marek Lenfeld, Petr Holubička, Terka Dítětová, Barča Zvolánková a Lucka Čechová.

Scházíme se každý pátek od 15:30 do 17:00 v naší klubovně v Havlíčkově ulici č.7 v Jaroměři. Nemusíte mít obavy z návštěvy naší schůzky, alespoň uvidíte, že si s dětmi užíváme plno zábavy, hraní her, učení se o přírodě nebo něco vyrábíme.

Mimo schůzek budeme podnikat i víkendové akce, například spaní na klubovně, vánoční besídku nebo výlet na náš chvalkovický srub, kde se naučíme pár tábornických dovedností, které poté využijeme v červenci na 14-ti denním táboře ve Velkém Vřešťově.

Momentálně náš oddíl navštěvuje 15 dětí a 3 vedoucí a 4 instruktoři

Nebojte se proto nás navštívit přímo v klubovně nebo nás kontaktovat na facebooku: https://www.facebook.com/Medvidata/?ref=hl

Podpora

Město Jaroměř

Činnost PS finančně podporuje Královéhradecký kraj a MŠMT

kralovehradecky-kraj

msmt

Info o skupině

Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Přátelství
nám. Československé armády 18
551 01 Jaroměř
IČ: 62727559

Adresa na tábor:

Tábor Přátelství Jaroměř
544 54 Velký Vřešťov

 

Bývalé oddíly

Přihlášení