Proč a jak jsme vznikli? Předchůdcem našeho oddílu, byl oddíl Bobrů, který vznikl v roce 1996 a fungoval pod vedením Ivy a Vaška.
Poté, co Bobři odrostli, se naši oddíláci rozhodli, že do toho půjdou ještě jednou.

 Hlavní důvod byl jasný, doma dva pětiletí kluci a jejich starší brácha odrostlý Bobr Venda. Ve školce, kam kluci chodili, jsme oslovili rodiče jejich kamarádů. „Proč nezačít pracovat s dětmi už před školou?“, řekli jsme si. A tak nám to zase začalo!
Nový oddíl Bobrů funguje už 8 let – od roku 2005, pod vedením Ivy, Vaška, Vendy a Míši, která se k nám připojila před třemi lety.

 Scházíme se každou středu v 15:45 na klubovně v Havlíčkově ulici č. p. 7. Mimo to, také jezdíme na jednodenní i vícedenní akce – například na Chvalkovický srub nebo na Nesytu. Každý podzim se také účastníme Turnaje ve vybíjené a jsme velmi úspěšní.
Ale ani koncem školního roku pro nás zábava nekončí, po celoroční spolupráci jezdíme ještě na dvoutýdenní tábor do Velkého Vřešťova, kde se nejen naučíme spousty nových věcí, ale hlavně si to všichni pořádně užijem.
smiley
 V případě dotazů se můžete obrátit na náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., .

Tábor Velký Vřešťov 201

Podpora

Město Jaroměř

Činnost PS finančně podporuje Královéhradecký kraj a MŠMT

kralovehradecky-kraj

msmt

Info o skupině

Pionýr, z.s. – Pionýrská skupina Přátelství
nám. Československé armády 18
551 01 Jaroměř
IČ: 62727559

Adresa na tábor:

Tábor Přátelství Jaroměř
544 54 Velký Vřešťov

 

Přihlášení